ukazbebgcahrcsdanlenetfifrkadeelhugaitlvltmknoplptrorusrskslesswsvtryi

 

УСПІШНА ЖІНКА УКРАЇНИ - К: ВО ІМІДЖ УКРАЇНА: - 2013 - 156 с

Зубицька Наталія Іванівна

Генеральний директор ТОВ «Фіто-Данімир»

 

Народилася у Кривому Розі Дніпропетровської області. Батьки з самого раннього дитинства займались вихованням доньки, підтримуючи теплі та довірливі стосунки в сім'ї. З дитячих років мріяла стати педагогом. Любов до своєї професії першої вчительки а також приклад викладача з біології у рідній криворізькій школі № 2 тільки зміцнили намір дівчини йти освітянською нивою по життю. У шкільні роки була відмінницею навчання, старостою гуртка юннатів. Разом з товаришами по захопленню озеленяли свою новозбудовану школу № 2, висаджувала квіти, що вирощувала в теплицях на дослідних ділянках. Сорти троянд, вирощені ними у свій час, прикрашали не лише школу, а й потрапили на ВДНГ у Москву. Тоді Наталія Іванівна отримала високу нагороду — медаль учасника цієї всесоюзної виставки. Навчаючись, Наталя не раз ставала призером різних конкурсів природоохоронного напрямку, зайняла перше місце на обласній олімпіаді з біології. Згодом талановита дівчина вступила до Криворізького педагогічного інституту на природничий факультет. Після отримання вищої освіти працювала вчителькою біології.

В рідному місті вона познайомилася з Олександром Зубицьким, родина якого поселилася поряд з її будинком. Олександр — старший син відомого травозная Данила Зубицького. Невдовзі молоді люди одружилися. Олександр став студентом Полтавського медичного інституту і подружжя переїхало жити в Полтаву. В новому місті Наталія Іванівна з головою поринула у роботу. Педагог від Бога, сприймаючи свою професію як покликання, Наталія Іванівна самовіддано працювала у середній школі №3 м. Полтави. Тут вона стала улюбленою вчителькою для багатьох учнів, зуміла прищепити їм бажання вивчати біологію, оберігати природу, бережно ставитися до довкілля. Чимало полтавської молоді, завдяки їй, теж обрало професію вчителя і донині часто спілкується з нею, просить поради, згадує теплим словом.

В Києві Наталія Іванівна продовжила свою педагогічну діяльність у загальноосвітній середній школі № 186. Спочатку як вчитель біології, а потім молодому фахівцю запропонували посаду заступника директора школи з виховної роботи. Понад тридцять років її життя віддано цьому навчальному закладу з великим педагогічним та учнівським колективами. Тут вона сформувалася як умілий керівник, завоювала високий авторитет власним професіоналізмом, вимогливістю і справедливістю серед батьків, колег і керівництва району, міста. Школа стала для Н. І. Зубицької другою домівкою, для якої та не шкодувала ні зусиль, ні здоров'я, ні часу. І це давало свої результати: школа працювала без правопорушень, займала лідируючі позиції в районі, учні дуже любили свою «186-у». Любов до дітей надихала Наталію Іванівну. Працюючи творчо, вона намагалась знайти підхід до душі кожної дитини. Робота з важко вихованими дітьми, вимагала постійної уваги, але у Наталія Іванівни завжди був контакт з такими дітьми. Використовуючи свій авторитет вона намагалась застерегти таких 

дітей від переводу до спецшколи, попередити їх, підштовхнути до навчання. Це важка робота, але її вихованці й досі вдячні Наталії Іванівні за проявлену турботу, Не дивлячись на складнощі, Наталія Іванівна й досі згадує роки проведені за роботою в школі, як найкращі роки свого життя. Відмінник освіти України, відмінник столичної освіти, нагороджена почесними грамотами Міністерства освіти України, почесними грамотами та цінними подарунками від міського голови м. Києва, про зміну професії Наталія Іванівна і не думала. Але доля розпорядилася по-іншому.

У 2003 році помер батько Олександра — Данило Никифорович Зубицький, відомий вчений-фітотерапевт, академік Академії проблем людини, академік Академії екологічних наук, лауреат премії імені В. І. Вернадського. Данило Никифорович разом у співдружності з сином розробили унікальні технології, засновували серію аптек, в яких виготовляють ліки з рослинної сировини за авторськими прописами, а також задумали та спорудили у Києві єдину в Європі оригінальну фітоклініку. Явище це стало унікальним навіть у світовій практиці. Тож, щоб продовжувати родинну справу і далі розвивати фітотерапію Данила Зубицького — Наталія Іванівна прийшла на допомогу чоловікові. Вона очолила ТОВ «Фіто-Данімир».

У добрій нагоді для неї виявився попередній організаторський досвід, а знання біології сприяють доброму розумінню специфіки роботи. Сьогодні той чіткий лад і порядок, що існує на фірмі у всьому, яскраво засвідчує топ-менеджерський талант Наталії Іванівни. Тримати високу планку династії Зубицьких дається не кожній людині — треба мати хист до лікарської справи, генетичні задатки, життєву мудрість, знання фаху, бажання працювати зі всіма творчо та отримувати насолоду.

Структура підприємства, яким вона керує, досить складна. В її основі — замкнений цикл процесів, починаючи від збору рослинної сировини до її технічної переробки. А це і масове виготовлення лікарських засобів (понад 180 найменувань ліків), і їх реалізація через аптеку та регіональні структури. До складу підприємства входять його підрозділи: фітолабораторія, аптека з виготовлення та реалізації лікарських засобів фітотерапії Зубицьких, а також надаються амбулаторно-консультативні медичні послуги: лікаря-гастроентеролога, лікаря народної та нетрадиційної медицини О. Д. Зубицького; лікаря-терапевта В. О. Зубицької (консультація та призначення фітопрепаратів); лікаря-стоматолога; різні види масажу; лікувальна фізкультура.

 Продовжуючи традицію, започатковану Данилом Никифоровичем, генеральний директор Наталія Іванівна постійно розширює ділові стосунки з регіональними структурами, посередниками з реалізації фітоліків на фармацевтичному ринку. Серед них — аптеки, приватні медичні кабінети, валеологічні центри, поліклініки, центри народної та нетрадиційної медицини тощо. Створено умови для плідної і творчої праці в медицині та фармакології.

Творчий колектив ТОВ «Фіто-Данімир» робить всеможливе, щоб знання в галузі фітотерапії, взагалі рослинного лікування, різноманітна інформація про це дійшли доширокого загалу громадян. З цією метою відбуваютьсярегулярні радіопередачі з участю спеціалістів клініки на Першому каналі національного радіо. Щосуботи на державному радіомовленні транслюється передача «Авторська фітотерапія династії Зубицьких» з участю лікарів Олександра та Вікторії Зубицьких. На підприємстві регулярно проводяться науково-практичні конференції. Тут всіляко сприяють діяльності Братства лікарів,цілителів, провізорів, яке у свій час заснував Данило Зубицький.

Турбуватися про людей, жити для людей стало життєвим правилом для Н. І. Зубицької і весь її творчий шлях, активна діяльність спрямовані на втілення цього в життя. Сили черпає з природи, любить рослини, квіти, спілкуватись з природою, красу і гармонію. У вільну хвилину Наталія Іванівна віддається своєму захопленню з дитинства: вирощуванню троянд Наталія Іванівна Зубицька нагороджена орденом «За заслуги перед Вітчизною». ТОВ «Фіто-Данімир» у 2012 р. стало переможцем Національного бізнес рейтингу «Лідер галузі».

Чоловік Наталії Іванівни, Олександр Зубицький — лікар-гастроентеролог вищої категорії, лікар з народної і нетрадиційної медицини, головний лікар ТОВ «Фіто-Данімир», Президент Благодійного фонду Данила Зубицького, донька — Вікторія Зубицька лікар терапевт, лікар УЗД, генеральний директор ТОВ «Фітотерапія Зубицьких». Наталія Іванівна Зубицька, чоловік Олександр Данилович та дочка Вікторія гідно представляють лікарську династію Зубицьких.

 
На верх