ukazbebgcahrcsdanlenetfifrkadeelhugaitlvltmknoplptrorusrskslesswsvtryi

УСПІШНА ЖІНКА УКРАЇНИ - К: ВО ІМІДЖ УКРАЇНА: - 2013 - 156 с

Зубицька Вікторія Олександрівна

 

Генеральний директор ТОВ «Фітотерапія Зубицьких», лікар-терапевт, лікар УЗД

Медицина — є дійсно саме благородне з усіх мистецтв

(Гіппократ)

Вікторія належить до п’ятого покоління лікарської династії Зубицьких. Ця родина багато зробила для розвитку лікувальної справи в Україні, зокрема фітотерапії. Зростаючи в атмосфері, пов'язаній з медициною, дівчина завжди захоплювалася професією медика.дитинства вона відчувала, що її покликання — зцілювати людей. Після завершення навчання в школі з золотою медаллю, Вікторія подала документи до Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Природничий факультет цього вищого навчального закладу закінчила з червоним дипломом. Як перспективна випускниця одержала направлення до аспірантури.

Але прагнення оволодіти лікарським фахом переважило і Вікторія вступила до Національного медичного університету імені О.О.Богомольця. Тут у подальшому навчанні їй дуже допомагало досконале вивчення рослин.

«Значить, моя справа не пропала!» — сказав дідусь, Данило Никифорович, коли дівчина йому першому повідомила про це. Прославлений лікар-фітотерапевт дуже хотів, щоб вона була його послідовницею. І не раз говорив, що бачить її у своїй клініці саме як професіонального лікаря.

Після закінчення медичного університету Данило Никифорович прийняв Вікторію на роботу у фітоклініку «Народна медицина Данила Зубицького» та своєю рукою зробив запис у трудовій книжці. Молода лікарка сприйняла такий розвиток подій як дарунок долі.

Вікторія з головою поринула в улюблену роботу. Дослідження рослин, їхнє поширення в Україні, хімічний аналіз в залежності від зони розповсюдження, ареалу, їх вплив на організм людини і, на підставі цих даних, створення нових ліків — для працьовитої, розумної дівчини, яка плідно використовувала знання природоз­

навця і лікаря, не вистачало годин у добі. Пізніше додалося бажання досконало вивчити гомеопатію, ультразвукову діагностику, щоб ефективно поєднувати ролі лікаря-діагноста і лікаря-клініциста, комплексно здійснювати діагностику та лікування.

Як творча людина, Вікторія Олександрівна дивиться у перспективу, докладаючи багато зусиль для ефективного лікування хворих, які звернулися до ТОВ «Фіто-Данімир». Прагне розробляти нові засоби медичної до­помоги тим пацієнтам, що не піддаються лікуванню навіть уже апробованими ітотерапевтичними метода­ми. Багато уваги вона надає всебічному обстеженню хворих після того, як ті пройшли в неї курс лікування. Щоб створювати нові ефективні ліки їй необхідно достеменно знати, як впливають використані препарати на ту чи іншу хворобу, настільки поліпшилося здоров'я людини. На чільне місце в своїй діяльності вона завжди ставить науковий підхід. Постійно освоювати все нове, працювати на результат, на здоров'я людини, — цим принципом керується Вікторія Олександрівна у своєму житті. Тому володіючи декількома спеціальностями, а саме: лікарська справа, терапія, ультразвукова діагнос­тика, гомеопатія, Вікторія зараз опановує такий напрям як управління охороною здоров'я.

Вікторія Олександрівна веде активну громадську діяльність, займається науковою роботою, бере участь у наукових конференціях та семінарах. З метою широкої пропаганди здорового способу життя, вико­ристання натуральних ліків, лікарських засобів фітотерапії вона проводить цілеспрямовану роботу у засобах масової інформації: виступає з численними публікаціями в журналах і газетах, має авторську передачу на радіо — «Авторська фітотерапія Зубицьких».

Вікторія Олександрівна є генеральним директором та головним лікарем ТО В «Фітотерапія Зубицьких», бере участь разом з батьком у розробці нових лікарських засобів, консультує хворих в аптеці в м. Вишневому, веде прийом хворих, працює над вдосконаленням нового проекту лікарів Зубицьких — аптеки для всієї родини. Але, все ж таки основним напрямком роботи Вікторії є медичний — це професійний підхід до методів фітотерапії з використанням глибоких знань з біології та медицини. 

Синергія знань та досвіду, що поєднує родину Зубицьких — лікаря та фармацевта Олександра Даниловича, лікаря та біолога Вікторію, біолога Наталію Іванівну — призводить до надзвичайного ефекту. Комплексний, науковий підхід дає можливість фахово оцінювати необхідні вимоги до препаратів, що виготовляються під пильним наглядом Вікторії Олександрівни та Олександра 

 

Даниловича, починаючи від збору сировини, рецептів препаратів. Наукова база, знання, освіта і фах дають можливість професійної роботи з пацієнтами, системної оцінки найбільш оптимальних методів лікування та діагностики.

Як заслужена нагорода за багаторічну діяльність, ТОВ «Фітотерапія Зубицьких» під керівництвом Вікторії Олександрівни стало переможцем Національного бізнес рейтингу «Лідер галузі» у 2012 році. Вікторія Олександрівна Зубицька нагороджена орденом «За заслуги перед Вітчизною».

Постійна зайнятість не заважає цій енергійній і цілеспрямованій молодій жінці займатися вирощу­ванням квітів, займатись мистецтвом, зокрема малюванням. Але найбільше Вікторія захоплюється вишиванням. Близькі та товариші по роботі особливо захоплюються її вишитими чудовими пейзажами, мініатюрами, тематичними композиціями. Та найбільше натхнення у Вікторії Олександрівни викликає вишивання ікон. За такою роботою вишивальниця знаходить той особливий стан душі, який дозволяє їй набиратися життєвих сил, відчувати прекрасне, творити добро. Праця над іконами надає сили і натхнення до роботи, зцілює не тільки тіло але й душу хворого.

 
На верх